Scaun verde si stari de leșin de câteva zile e grav?

Abces hepatic Colon iritabil Hepatita

Postata de Utilizator11533806513 cu 5 ani in urma.

Buna ziua de câteva zile am scaun verde și stări de leșin, ma simt foarte slăbit, nu pot sa mănânc și in special după ce mananc starea de leșin și piele palida se accentuează.. am fost la urgente de câteva ori cei de acolo au spus ca nu am nimic dar eu efectiv simt ca mor încet va rog sa îmi Spune-ți unde ar trebui sa merg. Țin sa Menționez ca scaunul e la fel de atâtea zile...

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Analize-de-laborator/ce-boli-tradeaza-caracteristicile-materiilor-fecale_11845

Utilizator21565343026

acum 4 ani

Vedeti daca nu cunva este sindromul de colon iritabil, daca aveti grija se amelioreaza cu alimentatie corespunzatoare si renuntarea la stres.

Emilia

acum 8 luni

Buna. Ati aflat cauza?