omusorul din gat taiat la o operatie de amigdalite

Abces hepatic Accidentul vascular cerebral Amigdalita Boala refsums
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MocanuIrina cu 7 ani in urma.

Buna ziua, ma numesc irina am 23 de ani si acum 4 saptamani am facut o operatie de amigdalite , fiind necesara din cauza infectiilor dese facute la gat . Am fost cu fisa de internare la spitalul judetean unde domnul doctor (sef de sectie orl) ma operat de amigdalite si a TAIAT SI OMUSORUL ne spunandu-mi ca l-a taiat . Dupa controlul de dupa 9 zile , ne spunandu-mi dinnou despre greseala facuta am observat singura ca nu mai este . Am fost la un alt medic orl particular si confirmandu-mi acesta ca este retezat , mi-a spus ca acesta este doar de estetica ne ac***a un rol anume ( OMUSORUL) !!! . Am ramas un pic uimita dar am plecat acasa . Acum simt lipsa lui prin innecare la baut si mancat , inghitit saliva si respirat . Se usuca nasu si gura exagerat . Iar deficienta la inghitire e groaznica simti ca ti se urca in nas apoi pe esofag in jos . As vrea cateva sfaturi din partea dumneavoastră . Nu stiu daca voi avea vreo explicatie din partea doctorului care ma operat pentru ca nu a dat dovada de fer-play atunci cand a taiat si sa-mi fi spus sau macar atentionat ! Multumesc frumos !!!b

Raspunsuri (2)

Waly

acum un an

Daca mai ai cont si citesti sunama te rog 076#

Utilizator11702500970

acum 3 saptamani

Bună ziua am văzut anunțul tău nu este normal sa tae omulețul. Mai surprins eu am fost operată .am 10 zile de la operație și sunt bine da au fost dureri foarte mari prima săptămână da.ce au făcut la tine nu se poate ar trebui să îi dai în judecată părerea mea . Îți doresc multă sănătate