Durere in partea dreapta jos , colt.

Abces hepatic

Postata de MembruMobileApp325809 cu 7 ani in urma.

Ziua buna, de ieri dimineață inainte sa incep sa alerg a inceput sa ma doară in partea dreapta jos dar nu constant si nu ma înțeapă ma doare doar când încordez abdomenul , cu o zi in urma am facut exerciți abdominale si m-am forțat putin ca sa termin mai repede. Nu am febra sau vărsături , grețuri sau alte cele deci nu prea cred ca este apendicita sau ceva , durerea este jos in colt in dreapta si putin mai sus , ma doare si cand apas dar foarte foarte putin , e suportabila durerea dar imi fac putin griji. Mulțumesc!

Raspunsuri (3)

MembruMobileApp325809

acum 7 ani

Am greșit categoriile ca se bloca calculatorul , imi pare rau.

Utilizator11586268238

acum 3 ani

Buna, am aceeasi problema. Ai aflat cauza?

Viorel 43

acum un an

Am fix aceeași problemă,a început să mă deranjeze la ridicarea de pe pat, când incordez abdomenul