De ce mi-a aparut pete pe spate?

Abces hepatic

Postata de Utilizator11528204327 cu 6 ani in urma.

De cateva saptamani am observat ca mi-a aparut cateva pete pe spate si cand mananc ceva observ ca se înroşesc , ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/ai-pete-pe-pielei-afla-de-ce-boli-poti-suferi_16783