Ce se poate petrece in timpul primului act sexual pentru baiat?

Abces hepatic Educatia sexuala

Postata de MembruMobileApp1485097682 cu 7 ani in urma.

Bunaziua, am 17 ani si ieri am avut primul meu contact sexual.Totul mergea bine pana cand a trebuit sa imi pun prezervativul, moment in care penisul s-a inp***at.Am astepta un timp si m-am excitat din nou si am facut actul propriu-zis, desi mi-a luat ceva timp datorita faptului ca ma gandeam la ce se intamplase. Ce credeti, este ceva ce se poate intampla la un baiat virgin ce are primul contact? Poate datorita emotiilor, lipsei de experienta?

Raspunsuri (5)

Raul

acum 7 ani

E ceva normal atunci cand esti emotiv.
Dupa ce vei capata mai multa experienta nu te vei mai lovi de problema asta.

MembruMobileApp1485097682

acum 7 ani

Asa cred si eu. A fost prima data si eram tensionat, si nici nu ma masturbez asa ca sa am multa indemanare.

Raul

acum 7 ani

Nu se intampla nimic rau daca te masturbezi. E ceva normal. Toata lumea o face, insa nu toti recunosc asta.

MembruMobileApp1485097682

acum 7 ani

Stiu asa este! Dar daca nu am facut-o, nu are nicio legatura cu chestia pe care am patit-o nu? E vorba doar de experienta si emotii

Raul

acum 7 ani

Eu cred ca, in momentul in care ai vrut sa ai actul sexual, erai foarte agitat, banuiesc ca inima mai ca iti sarea din piept. Te-ai gandit ca probabil ea nu va fi multumita de tine, nu o sa iasa bine, o sa te faci de rusine, chestii de genul asta. Totul pleaca de la creier, la urma urmei el ne guverneaza.
Asadar stai linistit, nu te mai agita, si vei vedea ca data viitoare va fi mult mai bine. Faptul ca nu te-ai masturbat pana la varsta aceasta, nu are nicio legatura cu ceea ce ti s-a intamplat.