Buna?

Abces hepatic

Postata de MembruMobileAppcs.natural cu 6 ani in urma.

Salut! In data de 13-11-2017 am cazut jos am ramas incostient m-a luat ambulanta mi au facut analizele la inima mi a facut la plamani la cap tot tot mi au dat drumul acasa insa la cateva zile ma ia durerile la inima am chemat din nou ambulanta m au dus la spital din nou si am cerut internare am stat 4 zile internat.. Mi au facut analizele din nou la inima la plamani la cap etc.. sunt bune insa mi au gasit ficatu obosit gras.. si mi au dat un tratament dar cu durerile de inima si in spate si mi au zis ca fac Atacuri de panica dar ma sperii foarte tare am frica de moarte.. am 17 ani va rog din suflet sa mi dati un sfat Va multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/atacul-de-panica-si-tulburarile-cauzate-de-panica_16