Salut am o întrebare De la vârsta de 12 ani am un fel de pietricică la ambele sfârcuri este grav trebuie sa merg la doctor?

Abces dentar Abces hepatic

Postata de MembruMobileAppSkloionie764 cu 6 ani in urma.

Când ating se simte tare și dacă trag de sfârc se simte de parcă țin o piatră, menționez sânul nu este mare și nici sfârcurile nu ies in evidenta dar pietricele sunt deranjante nu mult ce trebuie sa fac? Trebuie sa merg la doctor?? Răspundeți urgent

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/simptome-ale-afectiunilor-mamare_814