GGrecu irina?

Abces dentar

Postata de Utilizator11546032067 cu 5 ani in urma.

Buna seara am o antrebarea sant o mamica de trei copii am varsta de 31 de ani si acum 5 ani meam legat tropele si asi dori da stiu daca mai pot sa ami desleg tropele multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/ligatura-trompelor-uterine_989