Ce poate sa fie ? AM MARE NEVOIE DE AJUTORte?

Abces dentar

Postata de MembruMobileApp1525094283 cu 6 ani in urma.

Sambata seara mi s-a invartit testiculul stang in scrot, nu acel cordon, doar testiculul, practic partea care este cu acel "tub incolacit" este cu fata, iar testiculul stang este mai in fata decat cel drept.
Nu am simptomele Torsiunii testiculare, nu ma doare, nu am varsaturi, greata, febra etc.
Daca ma puteti ajuta si cu un sfat cum sa le spun alor mei despre asta? Nu prea vorbim despre aceasta "parte" a corpului..

SCUZATI CATEGORIA, NU AM GASIT UNA BUNA SI AM PUS-O PE PRIMA :(

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/torsiunea-de-testicul_9868