Raceli dupa covid?

Covid-19

Postata de MembruMobileApp150330210428387 cu un an in urma.

Bună ziua!
În toamna am avut covid,cu saturație mică,internare în spital și masca de oxigen.O luna ,doua a fost bine.De atunci racesc f des :cam la 2 săptămâni.Am fost la medic și mi-a zis sa fac analiza la oase pt D3(care au ieșit bine) și pt diabet.Nu cred ca e normal sa racesc asa tot timpul dureri în piept,infectie n gat,dureri în gat,tuse uscata.
Va rog spuneti-mi ce analize sa fac,unde sa merg?Medicul zice ca e ok sa fiu răcită pt ca imunitatea e varza.A dat căldură și eu tot răcită sunt.Mentionez ca am 63 de ani.Am tot luat Molechin.

Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Gripa/de-ce-racesc-atat-de-desi_18189