Mis Carmen?

Covid-19

Postata de Carmen gabriela tanase cu 2 ani in urma.

Buna ziua am o internare eu am avut ciclul pe 4 martie si mi-a trecut pe 8 martie apoi mi-a venit ciclul pe data de 28 martie si mi-a trecut pe 1 aprilie intre timp am avut contract sexual cu iubitul meu in accele zile el si dat drumul in mine apoi pe 2si 3 am mai sângerat Putin era un rozaliu am făcut iar sex neprotejat este posibil să fiu însarcinata?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/metode-contraceptive_1025