De ce mi.am pierdut gustul și mirosul ?

Covid-19

Postata de Utilizator11606421556 cu 3 ani in urma.

Sunt răcită ma doare în gat nu mai am miros dar nu am nasul i fundat și nici gust nu mai am.. Ce sa fac?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Comunicate-de-presa/pierderea-mirosului-o-veste-buna-pentru-pacientii-cu-covid-19i_18510