varicela

Varicela si zona zoster

Postata de Grazziela Maria Alice cu 13 ani in urma.

pur si simplu nu mai stiu ce sa mananc anafara de piure supa pasata gratar de pui iaurt piure compot ceai apa plata mai pot manca si altceva va rog sa mi raspundeti de exemplu am voie fructe pepene banane orez fiet si etc. sincea an acest fell mananc de 6 zile va multumesc din suflet.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Eu nu stiu sa trebuiasca sa tii regim la varicela... Si eu am avut (in copilarie ce-i drept) si nu am tinut. Am avut un prieten care a facut varicela la 15 ani si nici el nu tinea regim (doar ca nu manca prea mult pt ca avea febra si stare generala p***a). De ce sa tii regim?