Pt eczeme?

Varicela si zona zoster

Postata de Razvan.Andreeei cu 10 ani in urma.

Nu am stiut ca am varsat de vant si am rupt 2 bubite si acu au ramas ca o gaura vreau sa stiu daca pot face ceva ca sa nu raman cu urme pe fata toata viata!!

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 10 ani

Foloseste acum , din pripa , Crema-balsam cu extract de melc [ cutie cu 50 ml ]de la Herbagen . Mie mi-a folosit,aplicata pe cicatricea ramasa in urma scoaterii unui nev dermic. Cicatricea s-a vindecat in cateva luni.

Razvan.Andreeei

acum 10 ani

ms

Raluca

acum 10 ani

Am patit si eu acelasi lucru acum cateva saptamani, am folosit crema Aur Derm, atasez link-ul: http://magazin.remediu.ro/aur-derm-crema-mimoza-propolis-smirna-30-g-laur-med-plant-875.html.
Trebuie sa ai rabdare, nu trece peste noapte.
De asemenea iti recomand sa folosesti in fiecare zi o crema de fata cu factor de protectie cat mai mare ( eu folosesc FP 50), pentru a nu ramane cu urme hiperpigmentate.
Sanatate!