Transpiratie in zona capului

Transpiratia

Postata de Dragoooss cu 12 ani in urma.

Am probleme

Raspunsuri (2)

Dragoooss

acum 12 ani

Transpir foarte tare in zona capului(ceafa, laterale si fruntea) nu stiu care e motivul dar observ ca se manifesta mai rau atunci cand intru in autobuz sau dintr-un loc mai rece in unul mai cald si cu aer mai inchis fara ventilatie. Singura boala de care sufar este o anemie-talasemie transmisa genetic si iau cate o pastila de acid folic zilnic. Va Multumesc

fusun

acum 11 ani

Cred ca aveti nevoie de un medic Endocrinolog . Si lipsa de calciu poate provoca astfel de transpiratii.P