transpiratie abundenta noaptea

Transpiratia

Postata de cristinel1965 cu 12 ani in urma.

ma numesc cristi teoltis as dori si eu daca exista an tratament cu pastile si ce fel de pastile trebuie sau pe cale de plante medicinale si care sunt acestea in reteaua plafar;impotriva transpiratiei ,in fiecare noapte traspir din briu in sus indiferent de temperatura din camera nu consum alcol si nici cafea si nu pot sa dorm,dorm 3-4 ore pe noapte.va multumesc!

Raspunsuri (4)

victoras

acum 12 ani

Suna-ma,te rog, la 0766-747-284.Iti voi spune ce tratament trebuie urmat. Este eficient, si nu este costisitor.Nu stiu de ce un asemenea remediu nu este indicat de niciun medic??!!! Sanatate !!!

Negura Mircea

acum 8 ani

Buna ziua. Ma scuzati de deranj. Am vazut postarea legata de transpiratiile abundente, atat ziua cat si noaptea. Spuneati ca ati putea recomanda un tratament eficient. In speranta ca nu am deranjat astept un raspuns. Multumesc

eva40

acum 12 ani

cum ti-a mers? mai transpiri?

Sorin

acum 11 ani

Eu folosesc cu succes de cativa ani buni Odaban si nu mai am probleme defel. l-am cumparat de pe www.odaban.ro si este cel mai bun pentru cei care se confrunta cu transpiratia abundenta....poate parea un pic cam scump dar un flacon pe mine ma tine cateva luni si daca faci un calcul ajungi mai ieftin decat daca ai cumpara un mennen in fiecare luna.