transpiratia si furnicaturi ale picioarelor

Transpiratia

Postata de nicoleta glod cu 12 ani in urma.

buna seara am si eu o intrebare la dv mama mea a fost operata de amigdala linguala si acum transpira in jurul capului si simte niste furnicaturi in picioare ne puteti ajuta cu vreun ras va rugam frumos

Raspunsuri (2)

eva40

acum 12 ani

Din pacate se fac treburi urate uneori.Cand se face o banala operatie,se mai scot cateva ganglioni limfatici care apoi deregleaza hormonal omul.
Trebuie sa protejezi sistemul limfatic cu Liquid Chlorophyl 3 linguri in 1,5 litrii apa plata ,se bea toata ziua,are nevoie de Pro Seleniu 3x1

Caro

acum 10 ani

de cateva zile 3zile simt cum bazaie talpa piciorului dar numai piciorul dr, am crezut ca e mancarime, dar nu e, poate fi de la nervi, p***a circulatie de sange?noaptea ma deranjeaza, parca ma mananca, dar e altceva.