Dezvoltarea Masei Musculare-

Suplimente nutritive

Postata de Scalzone cu 12 ani in urma.

Buna ziua!Am 16 ani si 9 luni si as dori sa imi dezvolt musculatura.Am gasit pe internet un medicament 100% naturist de la Calivita Liquid *** .Eu merg la sala 1 data pe saptamana.Acest medicament ,Liquid L-Carnitine mi-ar putea afecta intr-un fel cresterea in inaltime?
Eu am urmat incepand de la sfaristul anului 2010 si pana in prezent un tratament cu Sotret impotriva acneei.Acest tratement si la ora actuala il iau ,dar pana acuma totul s-a desfasurat foarte bine,nu am avut nici un efect de care sa ma simt rau.Acest Liquid L-Carnitine ar putea sa imi afecteze intr-un fel sanatatea ?
Daca mi-ati spune ca Liquid L-Carnitine nu este bun pentru mine ce alt supliment nutritiv 100% naturist pentru dezvoltarea masei musculare imi recomandati?

Va Multumesc.

Raspunsuri (3)

Scalzone

acum 12 ani

Am uitat sa mentionez faptul ca am inaltime:176 cm si greutate:72 kg

Scalzone

acum 12 ani

De pe acest site am gasit Liquid L-Carnitine http://www.terapii-naturiste.com/calivita/performanta-fizica/muschi-dezvoltare-masa.htm

Scalzone

acum 12 ani

De pe acest site am gasit Liquid L-Carnitine http://www.terapii-naturiste.com/calivita/performanta-fizica/muschi-dezvoltare-masa.htm