Despre Crom picolinat

Suplimente nutritive

Postata de flori.cires cu 14 ani in urma.

Doresc sa tin o cura de crom picolinat. Intrebarea este daca aceasta cura ar interactiona negativ cu anticonceptioanale pe care le iau.

Raspunsuri (2)

floryny

acum 13 ani

Pentru a incepe o cura de slabire, inainte este bine sa te adresezi unui medic specialist in probleme de nutritie. Parerea mea este sa nu iei aceste pastile.

SIMY

acum 13 ani

EU AM FOLOSIT BIO-CROM SI AM LUAT SI ATICONCEPTIONALE SI NU MI-A AFECTAT CU NIMIC SANATATEA