Sex haotic

Sex si probleme sexuale

Postata de alina860 cu 15 ani in urma.

Buna ziua. Am o prietena stabila de 6 luni cu care intretin rellatii sexuale insa problema este ca ne vedem la 2 saptamani iar cand ne intalnim facem excese. Ultima data am avut 5 contacte sexuale in decurs de cateva ore. Iar apoi urmeaza iar o pauza de 1, 2 sapamani. Pot aparea si reactii adverse? Ar tb sa mai limitam sau atata timp cat nu sunt probleme putem continua asa? Va multumesc

Raspunsuri (2)

andrei178

acum 15 ani

Fiti firesti si naturali si nimic nu dauneaza. orice este de comun acord intr-un cuplu nu poate face rau, daca nu e "impotriva naturii".

Florian Alex

acum 15 ani

De ce ar dauna...? Mai ales daca sunteti amandoi de acord cu tipul asta de sex si va simtiti bine. Protejati-va si iubiti-va cat vreti. Reactii adverse ar aparea daca v-ati obosi excesiv. Dar dupa atata asteptare... se pare ca nerbdarea si dragostea sunt mari.