sex anal

Sex si probleme sexuale

Postata de dany danyela cu 11 ani in urma.

de ce am sangerat dupa sexul anal?

Raspunsuri (3)

dr in

acum 11 ani

pai
1 canalul anal nu e pentru sex in mod normal
2 canalul anal e inconjurat de vae de sange care in momentul actului fiziologic numit defecatie se lubrifiaza si permite acest lucru
3 faci o perioada de pauza si daca vrei sa mai incerci folosesti un lubrifiant
4 exista posibilitatea sa ai hemoroizi interni si sai fi deranjat

FreeStyle11

acum 11 ani

Pt ca la anus se afla mici vase de sange care se mai rup mai alea la sexul anal.Daca ti-a curs putin nu e nimic, daca ti-a curs mult inseamna ca poti avea vreun hemoroid.Daca iti mai curge dute la un medic.

Burnas

acum 10 ani

Pentru ca nu ai facut-o cum trebuie, trebuie sa iti bagi in anus un dildo cu o ora inainte