Rana pe Penis

Sex si probleme sexuale

Postata de DrAk3 cu 11 ani in urma.

Salutare, nu stiu daca pot intreba asa ceva aici, dar voi incerca, va multumesc... deci am fost la prietena si e pe stop, nu am putut sa facem dragoste, dar mi-a facut un handjob, am sangerat si observ ca si acum de dimineata la fel, rana inca e deschisa si sangerez atunci cand urinez, nu stiu ce a facut dar m-a ranit pe penis, langa frenulum, chiar aproape de zona canalului, cand urinez, ma ustura ingrozitor, nu stiu ce sa fac, aveti vreun sfat ? Trebuie neaparat sa merg la medic pentru aceasta problema sau sa las sa treaca de la sine ? Sa nu postati raspunsuri tampite, sunt sigur ca e rana, nu sunt bolnav de ceva sau sa fi luat vreo boala... Multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Puteti sa luati cateva zile un antiinflamator; cu toate acestea este recomandat sa consultati medicul urolog.

DrAk3

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns, momentan nu am luat nimic, se pare ca trece de la sine, nu mai ustura cand urinez, probabil ca si urina la randul ei si-a facut treaba, m-am speriat, dar cred ca e o simpla zgarietura