primul contact sexual

Sex si probleme sexuale

Postata de Florinuta cu 10 ani in urma.

Salut . Aseara am avut primul contact sexual si nu am folosit prezervativ. El a urinat inainte si nu a ejaculat in mine . Mentruatia trebuie sa imi vina pe 23 si suntem in 16 . Este vreo sansa de a ramane insarcinata ?

Raspunsuri (8)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Sansele sunt mici intrucat nu sunteti in perioada fertila.

Florinuta

acum 10 ani

Multumesc frumos .

rub

acum 10 ani

indiferent daca e primul sau ultimul tau contact sexual pe care il vei avea tot vei putea ramane insarcinata.
ps:tu si el cati ani aveti?

Florinuta

acum 10 ani

Eu am aproape 19 si el 25 :)

Florinuta

acum 10 ani

Nu este nici o problema ,mi-a venit ciclu dupa 2 zile de la contact :)

pretty.boy69888

acum 10 ani

buna, daca mai vrei putem vorbi pe mail .. weekend frumos!

AndreeaD

acum 5 luni

Bună ziua, in data de 25 oct am avut primul act sexual, iar in 4 nov am avut al doilea act sexual. La ambele acte ne am protejat si a iesit din mine inainte de a ejacula si am si facut testul cu apa sa vedem daca prezervativul nu a fost spart, si nu a fost.Saptamana asta ar cam trebui sa imi vina ciclu, este posibil sa fiu insarcinata?

AndreeaD

acum 5 luni

Bună ziua, in data de 25 oct am avut primul act sexual, iar in 4 nov am avut al doilea act sexual. La ambele acte ne am protejat si a iesit din mine inainte de a ejacula si am si facut testul cu apa sa vedem daca prezervativul nu a fost spart, si nu a fost.Saptamana asta ar cam trebui sa imi vina ciclu, este posibil sa fiu insarcinata?