jimmy jimmy

Sex si probleme sexuale

Postata de jimmy jimmy cu 10 ani in urma.

vrea sa ma ajute cineva la antrebarea mea

Raspunsuri (6)

terapeut Claudia

acum 10 ani

Nu inteleg de ce asa o preocupare? tu esti la a doua femeie???

terapeut Claudia

acum 10 ani

Nu mi se pare a fi o intrebare fondata... daca e iubire atunci nu sunt necesare aceste intrebari... nu poti schimba nimic... fiecare corp e diferit. Daca pornesti cu neincredere intr-o relatie... unde ajungi... tb vazut ce e de azi inainte nu ce a fost.

abc

acum 10 ani

cite clase ai?

Alina Daniela3

acum 10 ani

altii au probleme mai serioase...

Alina Daniela3

acum 10 ani

altii au probleme mai serioase...

ala bala

acum 10 ani

Inclusiv el are probleme mai serioase... la cerebel.