Exista vreo legatura?

Sex si probleme sexuale

Postata de LM1111 cu 11 ani in urma.

Ieri dimineata am facut felatie prietenului meu si cand e ejaculat am inghitit. Teoretic stiu ca nu ar trebui sa aiba efecte prea mari, dar de ieri nu imi mai trece durerea de gat, e exact acelasi sentiment ca inainte sa ragusesc. El era putin racit si spune ca poate am luat raceala de la el.Se poate sa fie vreo legatura intre faptul ca am inghitit si semi-raguseala asta a mea?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Putin probabil. Este bine totusi sa faceti un exudat faringian,

Mircea Pavel

acum 11 ani

Sigur nu!

anonim

acum 9 ani

mai incearca odata... cui pe cui se scoate!...