anticonceptionale

Sex si probleme sexuale

Postata de maxxxxx cu 11 ani in urma.

ce anticonceptionale pot sa iau care sa fie bune cu organismul meu ?
se iau doar din auzite care sunt cele mai bune sau daca iau si nu sunt acceptate de corpul meu ?

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cel mai indicat este sa consultati medicul ginecolog si sa va recomande anticonceptionalele potrivite, cu doza de hormoni adecvata.

maxxxxx

acum 11 ani

am fost dar mi-au fost recomandate unele care imi dadeau dureri de cap

fusun

acum 11 ani

Anticonceptionalele, nu se iau dupa ureche.Sunt extrem de periculoase ! La medicul ginecolog sa mergeti.

maxxxxx

acum 11 ani

am fost si mi-a recomandat anticonceptionale care imi dadeau dureri de cap

maxxxxx

acum 11 ani

am fost si mi-a recomandat unele care imi dadeau dureri de cap