Sa vindecat cineva definitiv de schizofrenie?

Schizofrenie

Postata de mayanis cu 10 ani in urma.

Una , vrei sa ne dai si detalii ? Raspunsul tau mi se pare prea succint. Eu personal cred ca experienta ta ar putea fi si altora de folos... Tu nu crezi ? Eu si toti cei interesati de aceasta problema asteptam detalii ...

Raspunsuri (1)

susan marian

acum 10 ani

dragi ccititori din pacate aceasta boala nu se vindeca dar se tine sub control de medicu phiatru ajuta mult slujbele maslu si festanie in casa este ereditara si genetica dar mai poate aparea si in urma unui dces sau din dragoste, din alcolism din pacate spitale de sppshiatrie trateaza bolnavi dupa ureche am treccut prin asa ceva acum 10 ani dar am avut naroc ca am gasit un medic bun si un popa bun va recomand ca parinte remus lupsa sat karmazanesti medic cetean daniela sitalu deva sint , lucruri care nici medici nu le pot explica dupa ani de experenta.