urgent!!

Sarcina

Postata de cu 15 ani in urma.

am toate simptomele unei sarcini si de aseara am o hemoragie puternica si dureri ingrozitoare in zona abdominala si zona lombara....ce ar putea fi sarcina ectopica sau avort spontan.tin sa mentionez ca am si febra 37.2!ajutati-ma sunt disperata..si foarte speriata.nu m-am putut ridica de pe scaun toata ziua

Raspunsuri (3)

andrei178

acum 15 ani

Esti inconstienta cumva???!! Cheama salvarea, du-te la medic!!! Exista serviciu de urgenta la spitale, du-te si vezi ce ai, nu sta asa toata noaptea. Ce astepti? Sau cumva ti-o fi jena?? Nici nu mai am cuvinte...Sper ca macar instinctul de conservare sa fie mai puternic decat (ne)ratiunea ta! Sa auzim de bine!

simona312112347

acum 15 ani

Sper ca ai ajuns deja la medic, ca nu ai facut vreo complicatie si ca esti in regula.

alina30875318

acum 15 ani

cum te mai simti? sper ca esti bine.