Sarcina?

Sarcina

Postata de DIANA cu 2 ani in urma.

Buna ziua. Am facut 2 teste de sarcina si au iesit pozitive. Am dureri pelvine si as dori sa stiu daca este ceva ingrijorator pana ajung la o ecografie transvaginala.. multumesc

Raspunsuri (4)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Diverse/20-de-cauze-ale-durerilor-pelvine_8343

Elite

acum 2 ani

Și eu mai am dureri pelviene cică e normal, important sa nu ai sangerari

Elite

acum 2 ani

Am vrut sa scriu pelvine*

DIANA

acum 2 ani

Am facut ecografie transvaginala , iar sarcina nu se vede, medicul aproximand sarcina la 4 saptamani. E normal asa ceva? Sunt foarte speriata ca nu mi-a gasit sarcina ac***a 3 teste pozitivate..