sarcina

Sarcina

Postata de Tudor192645 cu 16 ani in urma.

imi doresc foarte mult un bebe! ultima menstruatie a fost pe 20 martie iar prin ziua 13-14 o senzatie de disconfort in zona abdominala; in ziua a 20-a o mica scurgere maronie rosietica, dureri abdominale, insomnie, oboseala, in ziua 21 grata dimineata! cum pot afla cat mai repede daca sunt insarcinata sau nu? pot sa fac un test de sarcina sau trebuie neaparat sa mai astept?
multumesc!

Raspunsuri (2)

cornelia10974462

acum 16 ani

dacva au trecut 14 zile de la presupusul contact sexual poti sa efectuezi un test de sarcina.

dana

acum 9 ani

Am 32de saptamani si de ieri am o scurgere maronie care miroase cam urat.este normal sau ce se intampla?