recoltare celule stem

Sarcina

Postata de mariana686 cu 16 ani in urma.

stie cineva ceva despre recoltarea celulelor stem?

Raspunsuri (3)

mariana686

acum 16 ani

stie cineva ceva despre recoltarea celulelor stem?

oancea65587

acum 16 ani

Stiu ca recoltarea se face side medici din Ro dar banca e in Ungaria, coste destulde mult recoltarea si apoi se plateste o chirie lunara. Pentru cine isi permite cred ca e ceva grozav...

FIRICEL1

acum 16 ani

vb cu doctorul tau ginecolog ca al meu a zis ca reoltarea e gratuita dar ca trebuie sa dau un milion lei vechi pe an pentru a le pastra