Ciclu pe timp de sarcina ?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1506787259 cu 6 ani in urma.

Buna seara ! Inainte de ciclu cu 2 saptamani am hotarat cu sotul meu sa facem un bebe .... toate bune si frumoase greturi . Voma . Intarirea si marirea sanilor . Chiar si pete pe burtica si sani . Am facut un test pe 26 stiind ca ciclul imi vine pe 27 a iesit 1 liniuta si una foarte foarte slab vizibila . Pe 29 a inceput sa.mi curga dar o culoare foarte deschisa si foarte putin azi 30 la fel ... o verisoara si ea mama a spus ca este posibil sa imi vina ciclul pe parcursul sarcini ... pareri si sfaturi sincere . Multumesc anticipat !

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-asociate-sarcinii/sangerarea-in-timpul-sarcinii_9608