comportament neobisnuit fata de 13 ani

Psihologie si psihoterapie

Postata de Elanto cu 13 ani in urma.

cum putem indrepta comportament de genul : ia notite apoi le rupe ; ascunde in sifonier mancare in chiloti murdari de menstruatie ?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Mergeti cu fata la un medic psihiatru CAT MAI CURAND!

Psih. Ioana Panculescu

acum 13 ani

Buuna ziua,
va recomand sa mergeti la psiholog si sa inceapa o terapie

Psiholog Liliana Puchea

acum 13 ani

Buna ziua
Asa cum si colega mea a spus este bine sa mergeti cu fata dumneavoastra la un psihoterapeut

Liliana Puchea
Psihoterapie
Consiliere Psihologica, MS
Tel 0722 207 760
Adresa cabinet : Bucuresti, Bdul Natiunile Unite, nr.8, bl.104, sc.5, et.4, ap, 96
psihoterapiecabinet.com.ro

Iuli

acum 13 ani

Dupa descriere, cred ca un consult PSIHIATRIC se impune inainte de orice psihoterapie.