Unde se poate face acest test in Bucuresti?

Osteoporoza

Postata de victoria38 cu 13 ani in urma.

Unde as putea face un test de diagnosticare? Sunt din Bucursti si care este pretul acestui examen. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Csara

acum 13 ani

Examenul de densitometrie osoasa sau riscul de osteoporoza se poate face la Centrul de boli reumatice Ion Stoica (pretul este in jur de 60 ron), la spitalul sf. Maria, spitalul Militar, etc. Aveti nevoie doar de o trimitere de la medicul de familie, medic ortoped, reumatolog sau ginecolog care saindice locul cu risc de fracturare.

victoria38

acum 13 ani

Va multumesc foarte mult. Toate cele bune.