Sunt foarte ingrijorat...

Osteoporoza

Postata de cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Ma numesc Teodor, am 21 de ani, si in luna noiembrie anul 2010, am suferit o operatie (artroscopie) la genunchiul stang. Am fost in ianuarie la doctor, la control si totul era bine. Insa de cateva luni exista la nivelul genunchiului operat o durere suportabila si constanta, chiar si in repaus, in afara de asta genunchiul pocneste foarte tare si de multe ori. A trecut foarte mult timp si cred ca ar fi trebuit sa se vindece. Va rog ajutati-ma cu un sfat si de ce oare scoate aceste zgomote? Va aduc la cunostinta ca operatia a survenit in urma unei cazaturi la fotbal si o perioada te timp am stat cu el asa fara sa il opereze:)Diagnosticul este: fractura osteocondrala condilului femural lateral genunchiului stang. Corpi condromici articulari. S-a efectuat operatia : Artroscopie. Inlaturarea corpilor osteocondrali, emnelajul condilului femural lateral, lavaj.
Astept raspuns. Va multumesc. O zi buna.

Raspunsuri (4)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

acum 12 ani

Adica?

Iuli

acum 12 ani

Trebuie sa mergeti sa discutati cu medicul dvs. Nu e neparat ceva grav, insa dansul stie exact situatia si e cel care poate spune ce se intampla si ce sa faceti.

KAMI

acum 12 ani

buna daca se poate sa vb despre aceasta problema pe [email protected] sau la un nr de tel 0742863325