Intepauri in zona inchieturii mainii ?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11567022575 cu 4 ani in urma.

Buna ziua. Uneori mi se intampla sa am o durere sub forma de intepatura extrem de intensa in zona inchieturii mainii drepte pe partea cu venele. Durerea tine in jur de 30 de secunde insa este foarte intensa. Cunoasteti ceva cauze?

Raspunsuri (1)

acum 4 ani

Buna ziua, pererea mea este ca tine de un tratament reumatologic sau de un doctor ortoped, daca nu aveti posibilitatea de a va deplasa pana la spital, puteti intreba un doctor online, cautand pe Google, doctor online.