durere de picioare

Oase si articulatii

Postata de mariana574 cu 12 ani in urma.

Buna seara.Am o fetita de 16 ani si de ceva timp spune ca de la genunchi in jos c-am pe la mijlocul osului are o durere atunci cand merge.Spune ca durerea este mare ca si cum o frige ceva in locul acela si nu poate sa mai mearga.Cand sta pe scaun sau in pat durerea se diminueaza aproape dispare.Durerea este doar atunci cand merge.Multumesc pentru raspunsul dumneavoastra.

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Este recomandată efectuarea unei radiografii de gambă şi consultul unui medic ortoped sau reumatolog pentru a putea stabili cauza acestei dureri descrise de d-vs şi pentru stabilirea unui diagnostic

daniela

acum 8 ani

Buna fetita mea de 13.ani are de cate va zile durerii mari an ambele picioare.doar siara cand se intinde in pat .daca se poato sa ma ajutati cu un sfat. Va multumesc

daniela

acum 8 ani

Buna fetita mea de 13.ani are de cate va zile durerii mari an ambele picioare.doar siara cand se intinde in pat .daca se poato sa ma ajutati cu un sfat. Va multumesc

Teodora

acum 8 ani

Buna seara,

In cautarea unor informatii despre durerea regasita la picioare, am observat din cele scrise de dvs ca am exact aceleasi simptome ca si ale fetitei dvs.

V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta in acest sens cu niste informatii- despre cum ati procedat cu aceasta problema.

Va multumesc!