Ce as putea avea?

Oase si articulatii

Postata de cocorinel cu 14 ani in urma.

Buna ziua! La incheietura mainii si pe degetul inelar au inceput sa imi creasca niste oase.Imi puteti spune de la ce este?Poate fi cancer?

Raspunsuri (2)

ionica

acum 14 ani

Mergi la medicul de familie pentru un control poate va stii el ce ai sau iti va da trimitere catre un medic specialist.

Alina Iatan, recuperare medicala

acum 14 ani

buna seara! Of! de ce primul gand e la cancer sau ce poate fii mai rau? cred ca e vorba de niste depuneri de calciu, osteofite se numesc si care seamana cu ceea ce spuneti dvs.! e simplu, aveti nevoie de o radiografie si apoi interpretarea unui medic specialist! prin tratarea si diagnostic pus la timp ,totul se rezolva! sanatate multa! cu mult drag, Alina Iatan