Buna ! Am avut o mica accidentare. La fotbal pe o iarba putin uda am alunecat cu genunchiul in fata iar apoi am cazut intr-o parte,am simtit ca am puscat de 3 ori. Mam oprit am stat jos putin miscandul cat puteam!?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11591286126 cu 3 ani in urma.

(Mentionez ca la acelasi genunci rotula mi sa deplasat dintr-o lovitura cu mingea acum 6 luni am cazut iar rotula sa asezat inapoi la locul ei !doctorul mia dat doar sfaturi de viitor si atat.?
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

Dr. Marius Uscatu

acum 3 ani

Buna seara,
Va rog sa ma scuzati, dar nu am inteles: care este intrebarea D-voastra.
De asemenea, nu am reusit sa inteleg: sex, varsta, greutate/inaltime, antecdente etc
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

Utilizator11591286126

acum 3 ani

Deci cum spuneam.
Jucanduma fotbal
Am alunecat cu piciorul stang in fata iar apoi am cazut intr-o parte. In timp ce cadeam am simtit ca genunchiul a puscat de trei ori!
Am 16 ani greutate 110 kg sex masculin inaltime 1.85 m
Genunchiul sa umflat putin si simt dureri daca vreau sa il intind conplet.
Sper ca acum am fost inteles.

Utilizator11591286126

acum 3 ani

Complet* scuze!