articulatiile

Oase si articulatii

Postata de yo_lucian cu 13 ani in urma.

Buna ziua! am si eu o problema cu genunchiul.Am auzit in timpul unui meci de fotbal un pocnet la genunchi si am simtit durere ,nu mai puteam sa merg am facut lichid deasupra genunchiului si l-am scos.Am crezut ca o sa-mi revin insa simt ca am lichid sub rotula si mi se suceste foarte usor, pot sa alerg dar nu pot sa dau cu piciorul in minge.Doctorul mi-a spus ca o sa treaca dar au trecut 3 luni.am facut o radiografie dar n-am nimic rupt.Daca puteti sa-mi dati un sfat ar fi bine venit
Multumesc!!!

Raspunsuri (3)

Constantin

acum 13 ani

Aplicati solutii naturiste-0722344290

roco

acum 13 ani

dute la alt medic daca sa umflat repede 8 ore, mai mult ca sigur ai ruptura LIA, si eu am patit la fel, am mers la urgenta, mi-a pus atela 10 zile am facut rmn si mia zis ca e doar entorsa, am stat cam 3 luni, puteam umbla fara probleme,am fost si la fotbal,dar cand loveam mingea ma durea destul de rau. am zis ca e ceva cu genunchiul meu si am mai mers la trei medici care mi-au zis ruptura menisc si LIA, pana la urma ma-m operat, anul trecut in mai, LIGAMENTUL RUPT SI FISURA DE MENISC. concluzie nu te opri la primul doctor numai ca-ti place ce auzi,daca te doare e ceva acolo,bafta

loredana_p

acum 13 ani

Aceste dureri de genunchi le am avut si eu pocneau cand faceam genoflexiuni, mi-am revenit cu ajutorul unui produs joint protex care mi-a lubrifiat incheieturile.
www.suplimente-naturiste.com