Am poate reumatism ?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11526548894 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, am 28 de ani si de aproape 2 ani ma confrunt cu dureri groaznice de spate gat si mana partea stanga si mai nou de ceva luni am inceput sa ma doara mainile si picioarele nu am putere in ele si frisoame cand durerea se accentueaza in spate incepe sa- mi fie foarte frig inghet, am facut Aslo in romania si mia iesit bun mai trebuie ate analize pt reumatism? Iau si calciu si D3 si tot nimic dar am Streptococul beta grupa B si in copilarie am avut ceva probleme cu nu stiu sigur ce dar am luat Moldamin injectabil 3 luni! Va multumesc astept un raspunt pt.linistea mea si sper sa gasesc un rezultat aici. Eu locuiesc in Marea Britanie.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/10-dureri-misterioase-care-nu-ar-trebui-ignorate_9094