alimentatia bebelusului

Nutritia copiilor

Postata de georgiana258 cu 15 ani in urma.

copilul meu in varsta de 5 luni nu mai are pofta de mancare din cauza cefalexinei va rog frumos cine sa confruntat cu aceasta problema sa-mi dea un raspuns

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Cel mai indicat ar fi sa mergi la doctorul de familie sa-i faca bebelusului in control. Nu e bine sa stai asa cu el si nici sa-i dai cine stie ce medicament, care mai tarziu va avea consecinte. Doctorul va stii ce este mai bine sa-i dai copilului. Te sfatuiesc sa mergi la control cu bebelusul. Multa sanatate.