migrene

Migrena

Postata de pmeli cu 11 ani in urma.

Sufar de migrene cu aura si in timpul episoadelor migrenoase am tensiune 160/100. In mod normal am tensiunea 110/60. Imi puteti recomanda un cardiolog bun in Oradea pentru ca anul trecut am fost la cardiologie si mi s-a spus ca am tensiune oscilanta dar acum am migrene tot mai des

Raspunsuri (6)

eva40

acum 11 ani

migrenele au cauza si asta poate fi de la coloana,fiere sau circulatie cervicala,stroke
Va pot ajuta dar am nevoie de mai multe detalii
daca ati putea sa-mi scrieti,ar fi minunat
cu respect
Farcas Eva
Arad
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro

pmeli

acum 11 ani

Am reusit sa fac un rmn si intr-adevar am modificari degenarative la C3-C5.

Sorin

acum 10 ani

Doamna unde ati facut cursul de terapeut naturist?

Client Craiova

acum 10 ani

Vreau sa ma tratati.
Asa cum ati procedat cu baiatul din Craiova si acum va multumeste.
Lati ajutat sa aiba gandire pozitiva.
Va mai suna?
Cum se simte.
O sal rog sa va scrie exemplul lui conteaza in cazuistica d-voastra.
Baiatul e foarte fericit si va multumeste in numele tuturor d-lor pe care iati ajutat sa aiba gandire pozitiva, d-soara Eva Ella sunteti un miracol.

dragan ramona

acum 10 ani

sufar de migrene de cand aveam 19 ani in prezent am 34 de ani ,de cam 5 ani fac crize frecvent dar in ultimi 2 ani fac in fiecare lun ain perioada ciclului am dureri mari de cap ,vomit o zi intreaga,nu suport lumina .I-au medicamente prescrise de medic pentru alunga criza dar fac abuz in sensu ca i-au cam 6 pastile ca sa nu ajung la criza si picaturi 5 zile pe saptamana.Daca puteti sa-mi da-ti si mie tratament sa incerc si altceva va multumesc anticipat imi puteti trimite pe adresa de email [email protected].

georgescu olimpia

acum 9 ani

si eu am migrena de la 13 ani si acuma am 56 si tot mai am migrena cu aura as da orice sa scap de aceasta migrena cu aura.Nu cunosc nici un medicament ca sa scap de aceeasta boala doar aspirina.Va rog pe cei care au migrena cu aura sa ma contacteze pe facebook ca sa vb despre aceasta boala daca ati gasit un remediu