DURERI DE TIMPLE

Migrena

Postata de Teo04. cu 10 ani in urma.

BUNA SEARA, MAI MEREU AM DURERI DE TIMPLE NU STIU DE CE, PORT OCHELARI DE VEDERE II PORT MEREU DAR CIND MA DOARE CAPU NU II MAI POT PURTA CA IMI DAU DURERI DE CAP MAI MARI, VA ROG UN MEDIC SA IMI RASPUNDA. MULTUMESC.

Raspunsuri (1)

ala bala

acum 10 ani

Poate chiar ochelarii iti provoaca dureri de cap. Du-te la un oftalmolog si verifica daca nu ai nevoie de o reinnoire a prescriptiei/ochelarilor.