Tratamentul infertilitatii masculine

Infertilitate masculina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

ce se poate face in cazul azoospermiei?

Raspunsuri (3)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna
Din cate stiu se urmeaza un tratament si dupa terminarea acestuia sa apara in jur de 3 milioane de spermatozoizi dar sa dispara iarasi.Poti conserva spermatozoizii si sa-i pastrezi intr-o banca de sperma.
Pentru tratament consultati un medic
Multa sanatate

Florian Alex

acum 15 ani

Va recomand sa mergeti la dr. Moisa Anca de la spitalul Panait Sarbu pentru tratament. Sunt multe scheme de tratament, dar dansa o sa v-o recomande pe cea potrivita.

Radu

acum 14 ani

Am intrat intamplator pe acest site si am citit de asa ceva.Nu am probleme slava domnului.Am un prieten care sa chinuit mult sa aiba un copil si care a folosit un produs ceva Proxeed plus.
Daca e cineva interesat ma pot chinui sa va fac rost de un nr de tel de la prietenul meu. [email protected]