Infertilitatea masculina

Infertilitate masculina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am si eu o intrebare> sotul meu a avut cand era mic oreon nu a stat in casa cum este normal,datorita acestui fapt un testicul i s-a umflat a fost la medic totul s-a rezolvat dar acel testicul a ramas mai mic. vreau sa stiu daca exista riscul sa nu poata face copii ?
si inca un aspect sperma lui este fff apoasa. imi puteti raspunde va rog. multumesc

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am si eu o intrebare, daca sotului la testul de spermograma nu i-au iesit deloc spermatozoizi ce trebuie sa facem acum?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

daca este posibil ca in urma unui oreion netratat barbatul poate ramane steril? si hipoacuzic?

comentarii utilizatori

acum 14 ani

Am si eu o intrebare.Daca sotul meu a fost operat de fimoza si are o ejaculare precoce,poate duce la infertilitate,si nu in ultimul rind la dorinta de avea un copil.