Ecoli

Infectii urinare

Postata de S.P cu 15 ani in urma.

Am fost diagnosticata cu infectie Ecoli,iar antibiograma a iesit cu rezistenta la toate antibioticele.Stie cineva alt tratament?HELP!

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

Dute la plafar sau la farmacie shi cere ceaiurile cu rezultate la infectzii urinare ,fa o lista shi amestecale apoi faci ceai intr-o oala de doi litri iar cel putzin un pahar de 400 ml pe zi trebuie sa bei la trei ore (cu cat bei mai mult te organismul se curatza mai repede)NU AI VOIE:ALCOOL CEL PUTIN UN AN (DACA NU BOALA REVINE SHI MAI PUTERNICA)SEX PATRU LUNI APOI AI VOIE NUMAI PROTEJAT POTZI SA RISHTI CA BOALA SA APARA MAI COMPLICATA,PE TIMPUL TRATAMENTULUI TREBUIE SA ELIMINI CARNEA DIN ALIMENTATZIE ,DULCIURILE,ELIMINA TOATE CONDIMENTELE DIN MANCARE ,FOARTE PUTZINA SARE CONSUMATA,(SHI ROAGATE MULT)AI VOIE CHIAR SA PLANGI,PLANSUL TE ELIBEREAZA DE STRES.

corina

acum 13 ani

Incearca o cura cu Biotics.