Ce pot sa am?

Infectii urinare

Postata de Utilizator11595083210 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! De 2 saptamani am probleme cu urinatul. Mai intai am crezut ca am infectie urinara, am luat pastile si nu mi a trecut. Tin sa mentionez ca n am avut pana acum nicio problema dr genul asta. M am dus la medicul de familie si mi a zis ca ppate fi candidoza sau vaginita bacteriana..am luat ovule 4 zile si cand era pe aproape sa mi treaca m a luat din nou...acum iau iar dar dupa ce urinez simt o apasare...va rog spuneti mi ce poate fi

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/cum-se-trateaza-corect-candidoza_10760