Urina in sange barbat

Incontinenta urinara

Postata de AlinDragomir cu 9 ani in urma.

Buna ziua . Am 44 ani si azi dimineata am urinat sange. Cu 1-2 zile inainte am stat cu mana in apa rece , si am avut in 1 zi frisoane foarte mari. Ziua urmatoare au fost mai mici , iar dimineata am urinat cu sange ...!!! Este ceva grav , o parere ceva . Zilele urmatoare o sa ma duc la medic sa vad ce imi spune . Este vorba de ^ cancer etc^ ceva grav.:((

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Consultati un medic urolog,nu va ganditi la cancer! Sanatate!