colul uterin

HPV

Postata de MembruMobileApp303791 cu 8 ani in urma.

Buna seara .as dori un raspuns la intrebare .m-am spalat in vagin si din curiozitate am vrut sa simt orificiu si am simtit ca o buba uscata .papa nicolau l - am facut si mi-a iesit totul bine .am nascut si probleme n-au fost .intrebarea este de ce am simtit colul ca si o buba uscata. Probleme la contact nu am .multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , va recomand sa faceti un consult ginecologic.

loredana

acum 8 ani

Doamna doctor nu sunt in tara. Dar decat simt orificiu colului ca si cum e un pic aspru probleme nu am adica sangerari sau dureri si menstruatie vine regulat fara probleme. Dar m-am speriat. Si pana ajung in tara e mult